DNI OTWARTE 02.06.2019

Wszystkie zgłoszenia które zostały wysłane przed oficjalnym terminem przyjmowania zgłoszeń tj. 28.05.2019, uważamy za nieważne !!!!!!!

W dniu 02.06.2019  (NIEDZIELA) Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej MUTT z GLIWIC zaprasza na dni otwarte organizowane na terenie Kopalni Piasku Kotlarnia.

Osoby które mają zagwarantowany wjazd poza kolejką (z tytułu uczestnictwa w OTI) zgłaszają się u Szarego – 601435827- nie wypisują zgłoszenia !!!

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów 4×4, quadów i motocykli którzy chcą bawić się w terenie, poznać możliwości swoje i swoich maszyn. Jazda grupami za przewodnikiem. Podział na klasy na podstawie modyfikacji pojazdów. Właściciel każdego samochodu terenowego znajdzie coś dla siebie.

Wymagane – trzeźwość, poszanowanie regulaminu i przede wszystkim – zdrowy rozsądek! !!

SPOTYKAMY SIĘ NA PARKINGU PRZY LOKOMOTYWACH !! O 8.30 – zbiórka, 9.00 – wyjazd w teren. !! NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!

By ułatwić biurokrację udostępniliśmy formularz zgłoszenia do dni otwartych. Prosimy nie wysyłać zgłoszeń po kilka razy !!!!

Osoba która zgłasza się do imprezy (elektronicznie) – pojawia się na imprezie z formularzem, który zwrotnie przyjdzie na podanego w formularzu maila…

FORMULARZ ZABLOKOWANY – KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ !!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.