MUTT – Ogólnopolska Terenowa Integracja Polskie4x4.pl „Dla choinki” 03.XII.2011

                                                                                                                                                

Już dziś rezerwujcie sobie termin 3 grudnia !!

Impreza charytatywna o charakterze rajdu, integrująca środowisko miłośników jazdy terenowej wokół realizacji akcji „Choinka na Gwiazdkę”, to naprawdę ważne i duże przedsięwzięcie w polskim środowisku off-road.

W ubiegłym roku w grudniu zebrało się kilku przedstawicieli polskich klubów 4×4 i podjęto decyzję o stworzeniu wspólnego projektu charytatywnego.

Tak zrodził się pomysł by w luźnej „konfederacji klubów” połączyć organizację rajdów, zabawę w terenie z akcją pomocy dzieciom z domów dziecka „Choinka na Gwiazdkę”.

Ogólnopolska Terenowa Integracja Polskie4x4.pl” bo pod taka nazwa przylgnęła do tej imprezy odbędzie się tego samego dnia, pod tą samą nazwą, z tym samym celem. Impreza będzie doskonałą możliwością spotkania znajomych, spędzenia soboty na świeżym powietrzu, sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Jednak nadrzędnym celem jaki przyświeca tej idei jest możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno piknikowej atmosfery. Z każdej z tych imprez dochód przeznaczony zostanie na akcję „Choinka na Gwiazdkę” czyli zakup i dostarczenie pomocy dla lokalnych domów dziecka, domów opieki społecznej.

Imprezy odbędą się w różnych stronach Polski by każdy miłośnik 4×4 znalazł taką imprezę blisko siebie, by móc swoim udziałem wesprzeć akcję „Choinka na Gwiazdkę”.

Chcemy by dzięki naszej akcji jak najwięcej pomocy dotarło do dzieci, które często pozbawione są uśmiechu i radości nawet w tak szczególnych chwilach jak Wigilia.

Natomiast 2 tygodnie po imprezie każdy z klubów rozwiezie zakupione i zebrane towary do najbardziej potrzebujących, a relacje z tych wszystkich działań znajdą się na wspólnej stronie tego projektu i stronach lokalnych klubów.

 

Osoby które nie będą mogły być razem z nami 3 grudnia a mimo to są chętne wspomóc akcję mogą dokonywać wpłat na konto stowarzyszenia z dopiskiem   „dla choinki”  

Nr konta bankowego na które można dokonać wpłaty:                86 1090 1766 0000 0001 1726 1912

 

A tak było u nas w zeszłym roku  : http://www.mutt-gliwice.pl/mutt-galeria/?album=3&gallery=26

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.