DNI OTWARTE 03.06.2018

W dniu 03.06.2018  (NIEDZIELA) Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej MUTT z GLIWIC zaprasza na dni otwarte organizowane na terenie Kopalni Piasku Kotlarnia.

Osoby które mają zagwarantowany wjazd poza kolejką (z tytułu uczestnictwa w OTI) zgłaszają się u Szarego – 601435827- nie wypisują zgłoszenia !!!

 

Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów 4×4, quadów i motocykli którzy chcą bawić się w terenie, poznać możliwości swoje i swoich maszyn. Jazda grupami za przewodnikiem. Podział na klasy na podstawie modyfikacji pojazdów. Właściciel każdego samochodu terenowego znajdzie coś dla siebie.

Wymagane – trzeźwość, poszanowanie regulaminu i przede wszystkim – zdrowy rozsądek! !!

SPOTYKAMY SIĘ NA PARKINGU PRZY LOKOMOTYWACH !! O 8.30 – zbiórka, 9.00 – wyjazd w teren. !! NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!

By ułatwić biurokrację udostępniliśmy formularz zgłoszenia do dni otwartych. Prosimy nie wysyłać zgłoszeń po kilka razy !!!!

Osoba która zgłasza się do imprezy (elektronicznie) – pojawia się na imprezie z formularzem, który zwrotnie przyjdzie na podanego w formularzu maila…

Dane kierowcy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy:

Ulica:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Nr i seria dowodu:

Kategoria i Nr prawa jazdy:

Marka pojazdu :

Nr rejestracyjny pojazdu:

Kod weryfikacyjny:
captcha

Przepisz powyższy kod:

.

.

.

 

…. pamiętajcie…

 

Drukujemy maila i wydruk posiadamy przy sobie.  Potrzebny do okazania na dniach otwartych. Osoby które pojawią się na imprezie bez zgłoszeń – nie zostaną dopuszczone do uczestnictwa w imprezie. !!!. 

Koniec zapisów –  po zapełnieniu listy  – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA do 50 pojazdów !!!! obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W niedzielę przy OA szary bedzie miał do sprzedaży koszulki z tegorocznej edycji MUTT WIOSNA – cena 30,00 PLN/szt.

Jazdy w zorganizowanych grupach w czasie imprezy są bezpłatne, nie pobieramy wpisowego etc., jedyna opłata to obowiązkowe ubezpieczenie ! Właściciel pojazdu zgłoszonego do uczestnictwa w dniach otwartych wnosi obowiązkowa opłatę w wysokości 20,00 PLN za pojazd, opłata ta zbierana będzie przy rejestracji w dniu imprezy. !!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.