DNI OTWARTE 29.10.2017

W dniu 29.10.2017  (NIEDZIELA) Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej MUTT GLIWICE zaprasza na dni otwarte organizowane na terenie Kopalni Piasku Kotlarnia. Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów 4×4, quadów i motocykli którzy chcą bawić się w terenie, poznać możliwości swoje i swoich maszyn. Jazda grupami za przewodnikiem. Podział na klasy na podstawie modyfikacji pojazdów. Właściciel każdego samochodu terenowego znajdzie coś dla siebie.

Wstęp wolny. Wymagane – trzeźwość, poszanowanie regulaminu i przede wszystkim – zdrowy rozsądek! !!

SPOTYKAMY SIĘ NA PARKINGU PRZY LOKOMOTYWACH !! O 8.30 – zbiórka, 9.00 – wyjazd w teren !! NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!

By ułatwić biurokrację na stronach klubu udostępniliśmy formularz zgłoszenia do dni otwartych.

Osoba która zgłasza się do imprezy (elektronicznie) – pojawia się na imprezie z formularzem, który zwrotnie przyjdzie na podanego w formularzu maila…

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA – PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE !!!

 

 

…. pamiętajcie drukujemy maila i posiadamy przy sobie do okazania na dniach otwartych – osoby które pojawią się na imprezie bez zgłoszeń – nie zostaną dopuszczone do uczestnictwa w imprezie. !!!.  Koniec zapisów Czwartek 26.10.2016 – do godziny 20:00 – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA do 50 pojazdów !!!!

 

Obowiązkowe ubezpieczenie !

Właściciel pojazdu zgłoszonego do uczestnictwa w dniach otwartych wnosi obowiązkowa opłatę w wysokości 20,00 PLN, opłata ta zbierana będzie przy rejestracji w dniu imprezy. !!!!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.